شارژ حساب کاربری سایت بتکارت

سوال و جواب‌های مرتبط با حساب کاربری

شارژ حساب کاربری سایت بتکارت

به حساب کاربری خود وارد شوید و دکمه شارژ که در بالای صفحه وجود دارد را بزنید. از میان گزینه‌های شارژ، گزینه اول شارژ ووچر مانی را بزنید.

شارژ ووچرمانی

 

در این قسمت شما باید از قبل، از یکی از سایت‌های فروش ارزهای دیجیتال اقدام به خرید ووچر به مبلغ دلخواه کنید و پس از دریافت کد ای-ووچر آن را در کادر مربوط سایت بتکارت وارد نمایید تا حساب شما مطابق با نرخ دلار روز شارژ شود.

 

شارژ ووچرمانی

پس از ورود به سایت بتکارت دکمه شارژ که در بالای صفحه وجود دارد را بزنید. از میان گزینه‌های شارژ حساب گزینه سوم کارت به کارت را بزنید و مبلغ دلخواه را در کادر مربوطه وارد کنید.

شارژ حساب بتکارت

شارژ حساب بتکارت

پس از آن به صفحه کارت به کارت بانک هدایت خواهید شد که یک شماره کارت و نام ( که ممکن است مدام تغییر کند) را ملاحظه می‌کنید.

شارژ کارت به کارت

که در آخر با زدن اطلاعات کارت خود، مراحل کارت به کارت به اتمام می‌رسد.

پس از این که وارد سایت شدید، دکمه شارژ که در بالای صفحه وجود دارد را بزنید. از میان گزینه‌های شارژ، گزینه چهارم شارژ حساب ای-ووچر پرفکت را بزنید.

 

شارژ حساب بتکارت

 

در این قسمت شما باید از قبل، از یکی از سایت‌های فروش ارزهای دیجیتال اقدام به خرید ای ووچر پرفکت به مبلغ دلخواه کنید و پس از دریافت کد ای-ووچر آن را در کادر مربوط سایت بتکارت وارد نمایید تا حساب شما مطابق با نرخ دلار روز شارژ شود.

 

شارژ ووچرمانی

وارد حساب کاربری بتکارت خود شوید و دکمه شارژ که در بالای صفحه وجود دارد را بزنید. از میان گزینه‌های شارژ حساب گزینه پنجم رمز ارز کریپتو را بزنید.

 

شارژ حساب بتکارت

 

پس از آن در ابتدا برروی نوع گزینه رمز ارز ، نوع ارز مورد نظر خود را انتخاب کنید. سپس در کادرهای بعدی ایمیل معتبر و مبلغ شارژ را نیز به تومان انتخاب کرده و در آخر دکمه شارژ را بزنید تا حساب کاربری شما شارژ شود.

 

شارژ رمز ارز کریپتو

دکمه ورود به سایت بتکارت را زده و پس از وارد شدن به سایت، دکمه شارژ که در بالای صفحه وجود دارد را بزنید. از میان گزینه‌های شارژ حساب گزینه ششم وب مانی را بزنید.

 

شارژ حساب بتکارت

 

در این جا کافی است وب مانی خود را از سایت های معتبر فروش خریداری و به حساب وب مانی سایت بتکارت ارسال کنید تا حساب شما شارژ گردد.

 

شارژ وب مانی

وارد حساب کاربری بتکارت شوید و دکمه شارژ که در بالای صفحه وجود دارد را بزنید. از میان گزینه‌های شارژ حساب گزینه هفتم پرفکت شخصی را بزنید.

 

شارژ حساب بتکارت

 

مبلغ مورد نظر خود را وارد کرده و دکمه شارژ را بزنید تا به صفحه پرداخت پرفکت شخصی هدایت شوید.

 

شارژ پرفکت شخصی

 

در صفحه پرداخت، شماره کیف پول شخصی و رمز عبور و عدد چرخشی را مطابق تصویر نشان داده شده وارد کنید و روی Preview payment کلیک کنید و دکمه Preview Payment را فشار دهید تا حسابتان شارژ گردد.