برداشت از حساب سایت بتکارت

سوال و جواب‌های مرتبط با حساب کاربری

برداشت از حساب سایت بتکارت

پس از ورود به بتکارت، دکمه برداشت که در بالای صفحه و در قسمت پروفایل من وجود دارد را بزنید. از میان گزینه‌های برداشت حساب گزینه اول ووچر مانی را بزنید.

 

برداشت حساب بتکارت

 

مبلغ برداشت که میزان آن حداقل ۵۰۰۰۰ تومان است را در کادر مربوطه وارد کنید.

 

برداشت ووچر مانی

 

در آخر بر روی گزینه برداشت کلیک کنید تا کد برای شما ارسال گردد.

پس از این که به سایت بتکارت و حساب شخصی خود وارد شدید، دکمه برداشت که در بالای صفحه و در قسمت پروفایل من وجود دارد را بزنید. از میان گزینه‌های برداشت حساب گزینه ششم انتقال بانکی را بزنید.

برداشت حساب بتکارت

 

در این قسمت کافی است در کادرهای مربوطه به ترتیب شماره شبا معتبر، نام و نام خانوادگی صاحب حساب، شماره کارت معتبر خود به لاتین و مبلغ برداشت را که حداقل میزان آن ۵۰۰۰ تومان است به لاتین وارد کنید.

 

برداشت درگاه بانکی

 

در نهایت برروی گزینه برداشت کلیک کنید تا پس از بررسی اطلاعات شما، وجه به حسابتان واریز شود

وارد حساب کاربری خود در بتکارت شوید و دکمه برداشت که در بالای صفحه و در قسمت پروفایل من وجود دارد را بزنید. از میان گزینه‌های برداشت حساب گزینه دوم پرفکت مانی را بزنید.

 

برداشت حساب بتکارت

 

در صورت داشتن کیف پول پرفکت‌ مانی در کادرهای موجود به ترتیب شماره کیف پول خود یا در صورت نداشتن کیف پول پرفکت ‌مانی برای دریافت کد، شماره موبایل خود را در کادر وارد کنید. سپس مبلغ برداشت را که حداقل میزان آن ۱۰۰۰۰۰ تومان است را وارد کنید.

 

برداشت پرفکت مانی

 

در آخر بر روی گزینه برداشت کلیک کنید تا کد برای شما ارسال گردد.

به حساب کاربری خود در بتکارت وارد شوید و دکمه برداشت که در بالای صفحه و در قسمت  “پروفایل من ” وجود دارد را بزنید.

 

تاریخچه برداشت بتکارت

 

پس از باز شدن در همان قسمت گزینه‌ای به نام تاریخچه را مشاهده می‌کنید که با فشردن آن و یا اعمال فیلترهای مورد نظر به تاریخچه‌های موردنظر دسترسی پیدا خواهید کرد.