دگ کوین

مطلب امروز ما در مورد ارز دیجیتال دگ کوین است که با باقی ارز ها کمی متفاوت است ! در سال های اخیر بازار ارز های دیجیتال با استقبال و ترافیک فوق العاده ای مواجه شده است . این استقبال پرشور و بی نظیر چند دلیل مختلف دارد . یکی از مهم ترین دلایل آن بالا رفتن تعداد توکن ها و ارز های دیجیتال است . از دیگر دلایل جذب کاربران مختلف به این دنیای بزرگ کووید-19 است که در سال های اخیر سرمایه گذاری را کمی سخت تر کرده و مردم به کسب و کار های آنلاین رو آورده اند . یکی دیگر از دلایل محبوب شدن این بازار ترند شدن آن در فضای مجازی و به خصوص توییت های ایلان ماسک یکی از سلبریتی های دنیای تکنولوژی است که به دنبال آن تعداد زیادی از کاربران به این بازار جذب شدند .

از طرفی در ایران به علت شکستی که اکثریت مردم در بازار بورس با آن برخورد کردند ، بسیاری از کاربران فضای بازار ارز های دیجیتال را مطمئن تر و منطقی تر دیدند و از این رو تعداد بسیار زیادی از مردم کشورمان نیز به سمت این بازار حرکت کردند . حال که تعداد بالایی از مردم در این بازار سرمایه گذاری کردند یا در حال ترید کردن هستند ، یکی از مباحث پرتکرار آشنایی کافی با ارز های دیجیتال مختلف ایت که به ما کمک میکند تصمیم بگیریم در آنها سرمایه گذاری کنیم یا نه . با ما همراه باشید با معرفی یکی از کوین های محبوب دگ کوین و اشنایی با مزایای آن .

دگ کوین

دگ کوین چیست؟

روزانه تعداد بسیار زیادی از کوین ها و ارز های دیجیتال مانند دگ کوین به بازار این ارزها معرفی میشود و هر کمپانی با هدف های خاص خودش یک ارز به این بازار معرفی میکند و سعی میکند با این کار به مبلغ بالایی از سرمایه دست پیدا کند . اما در بین ارز های دیجیتالی که هر روزه معرفی میشوند ، تعداد بسیار بالایی از آنهای شتکوین بوده و هدف از ارائه آنها فقط خالی کردن جیب مردم و بدست آوردن مبالغ بالایی از سرمایه آنهاست و همچنین هدف و پروژه پشت این توکن ها فقط یک عنوان فرمالیته است که داخل وایت پیپر نوشته میشود تا کاربران مبتدی و حتی نیمه حرفه ای این بازار را فریب دهد .

دگ کوین

هرم فریبکار !!!

هر جا حرف از پروژه هایی به شکل هرمی در دنیا مطرح میشود ناخودآگاه بوی کلاهبرداری به مشام ما میرسد و اتفاقاً شامه ما در این مورد اصلاً اشتباه نمیکند . چرا که تمامی کمپانی های هرمی شکل ، هدف از تاسیس شرکت هایشان ارائه محصولات بی کیفیت و ناکارآمد با استفاده از تبلیغات کذب گسترده و مارکتینگ حرفه ای و قوی به مردم است . آنها تلاش میکنند محصولات خود را با استفاده از حقه های روانشناسی و تبلیغات بی پایه ، مهم و با ارزش جلوه کنند و به این صورت با فروش بالای این محصولات به سود بسیار بالایی دست پیدا کنند .

آنهای افرادی ساده را با وعده درآمد های نجومی طعمه خود قرار میدهند و سعی میکنند با رویابافی و تبلیغات هوشمندانه آنها را مجاب کنند که محصولاتشان را به فروش برسانند و از این فروش که اصطلاحاً با بازاریابی به دست می آید سود های کلانی کنند . در نتیجه شما میبایست در این موارد بسیار محتاط و سنجیده عمل کنید و در واقع فریب این ویترین زیبا را نخورید ، چرا که آخر این مسیر به پوچی خواهید رسید و بدیهی است که چه کسانی که آنها را به کار دعوت کردید و زیرمجموعه خود کردید و چه کسانی که به آنها محصولاتی را ارائه دادید در آخر از شما ناراضی خواهند بود .

دگ کوین

وایت پیپر دگ کوین چه می باشد؟

میتوان به جرات گفت که یکی از با اهمیت ترین بخش های هر ارز دیجیتال وایت پیپر آن است . این کاغذ های سفید دیجیتالی میتوانند اطلاعات بی شماری از ارز دیجیتال مورد نظر به ما بدهند . در این قرارداد های هوشمند هدف شرکت ارائه دهنده آن ارز بیان شده است که این بسیار مهم است . همچنین در وایت پیپرها میتوانید مسیری که آن کمپانی برای رسیدن به هدف خود ترسیم و طراحی کرده را به خوبی ببینید . از دیگر مواردی که در این قرارداد های هوشمند میتوان به آن پی برد میزان امنیت شرکت ارائه دهنده است که این مورد در واقع به ما در تصمیم گیری برای سرمایه گذاری روی آن کمک خواهد کرد . مورد آخر که در وایت پیپر نوشته میشود میزان اعتبار شرکت است که این موضوع نیز از اهمیت زیادی برخوردار است .

در وایت پیپر این ارز دیجیتال چه خبر است ؟

واین پیپر ارز دیجیتال دگ کوین نیز به بسیاری از پرسش های ما در مورد این ارز جواب میدهد . در وایت پیپراین ارز در واقع توضیح داده شده که دگ کوین چیست و چه کارایی دارد ، همچنین توضیح میدهد که برای چه هدفی تولید شده و از چه مسیری به هدف مورد نظر نزدیک خواهد شد . دگ کوین آنقدر تبلیغات وسیع و پر لعابی از خود ارائه داد و آنقدر هوشمند عمل کرد که خیلی ها هدف اصلی این ارز دیجیتال را به فراموشی سپردند و جذب فعالیت در این خصوص شدند . ولی پیشنهاد ما به شما این است که فریب تبلیغات پر زرق و برق این رمزارز را نخورید و توجه داشته باشید که این ارز به چه منظوری ساخته شده است . دگ کوین در واقع متعلق به یک شرکت کلاه بردار است و مارکتینگ آن کذب محض است .

دگ کوین

دسته‌ها: ارز دیجیتال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.